Recruitment Specialist

Opis stanowiska

Nasz Klient: Polski Software House działający od ponad 20 lat w branży IT, dostarczający i rozwijający zaawansowane systemy i aplikacje, zapewniający swoim pracownikom możliwość realizowania się i rozwoju w interesujących projektach.
Firma, dla której rozwój pracowników i zadowolenie klientów są absolutnym priorytetem.

Miejsce pracy: Wrocław, tryb hybrydowy lub stacjonarny

Zadania:

  • prowadzenie rekrutacji z obszaru IT oraz innych, na wewnętrzne potrzeby firmy (analiza potrzeb, tworzenie profili i opisu stanowisk, rozmowy rekrutacyjne),
  • poszukiwanie talentów z wykorzystaniem różnych, niestandardowych źródeł,
  • aktywne budowanie wizerunku firmy na rynku pracy,
  • dbanie o dobre relacje z kandydatami oraz o wizerunek firmy,
  • wsparcie w prowadzeniu działań Employer Branding,
  • analiza rynku i trendów  w branży.

Wymagania:

  • 2 – 3 letnie doświadczenie na stanowisku rekrutacyjnym w branży IT,
  • znajomość rynku IT i jego specyfiki,
  • kreatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w usprawnienie procesu rekrutacji,
  • język angielski na poziomie B2.

Mile widziane:

  • doświadczenie w body leasingu.

Oferta Klienta:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i elastyczny czas pracy,
  • realny rozwój,
  • wsparcie zespołu na każdym etapie wdrożenia oraz w codziennej pracy,
  • codziennie śniadania w biurze,
  • system kafeteryjny od pierwszego dnia pracy,
  • pakiet medyczny Lux-Med od pierwszego dnia pracy,
  • budżet szkoleniowy.