React Native Developer ( Mid/Senior)

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, który tworzy oprogramowanie dla firm z całego świata (e-commerce, social media, automotive, branże medyczne i inne) i pomaga im przenieść usługi do chmury (AWS, AWS DevOps, Azure), poszukujemy ambitnych osób na stanowisko React Native Developera (Mid/Senior)

Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii (stałe możliwości podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom, konferencjom i innym wydarzeniom branżowym).

Miejsce pracy : 100% zdalnie/ Wrocław/Gdańsk/Rzeszów

  • Dołączając do zespołu będziesz miał możliwość pracy nad dużymi projektami, które wymagają dobrze zaprojektowanej architektury i procesów. Będziesz pracował w zespole ponad 140 programistów Frontend, więc możesz być pewny, że możesz liczyć na wsparcie w każdej chwili.
  • Będziesz wdrażał m.in. architekturę Micro Frontends przy jednoczesnym rozpowszechnianiu kultury FrontendOps
  • Będziesz miał możliwość rozwoju zawodowego jako Lider, Expert czy Frontend Architect.
  • Będziesz miał możliwość używania języka angielskiego w  kontakcie z klientami.

Kluczowe wymagania :

  • minimum 3-letnie komercyjne doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych, w przypadku stanowisk seniorskich minimum 5-letnie doświadczenie.
  • minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o React Native,
  • dobra znajomość Javascript/Typescript,
  • dobra znajomość architektury aplikacji webowych i popularnych wzorców projektowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2).
  • w przypadku stanowisk seniorskich – doświadczenie w kontakcie z klientem biznesowym, umiejętność proponowania rozwiązań projektowych.

Co oferuje klient :

  • Stabilna współpraca w oparciu o dowolną formę współpracy (Uop,B2B)
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej, elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, kursy języków obcych
  • Rozwój na ścieżce liderskiej lub eksperckiej w przyjaznym i swobodnym otoczeniu
  • Wewnętrzne szkolenia, warsztaty techniczne, lightning-talks, udział w licznych konferencjach
  • Niekorporacyjna atmosfera pracy
  • Do 6800 PLN rocznie w ramach budżetu szkoleniowego
  • Finansowanie certyfikatów: m.in.: AWS, Azure, ISTQB
  • Pakiet relokacyjny – do 15000 zł