React Native Developer ( 100% zdalnie)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który jest jednym z największych dostawców usług zdrowotnych dla pracodawców w Irlandii, poszukujemy ambitnego React Native Developera, który chce mieć realny wpływ na produkt. Nasz klient wspiera tysiące firm w strategiach dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia za pomocą jednego rozwiązania.

Miejsce pracy : 100 % zdalnie

Osoba na tym stanowisku będzie głównie odpowiedzialna za tworzenie komponentów interfejsu użytkownika dla aplikacji mobilnych przy użyciu React Native, a także będzie koordynować pracę z resztą zespołu pracującą na różnych warstwach infrastruktury.

Główne wymagania :

  • minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w ReactNative,
  • znajomość innych frameworków JS,
  • doświadczenie we wdrażaniu aplikacji do sklepów Google Play i iOS,
  • doświadczenie w pisaniu kodu natywnego dla Androida/iOS,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • komunikatywność, zaangażowanie.

Główne obowiązki :

  • rozwój i utrzymywanie aplikacji w oparciu o React Native,
  • tworzenie nowych funkcjonalności,
  • przenoszenie pomysłów projektowych na solidny interfejs użytkownika przy użyciu React Native.

Co oferuje klient :

  • stabilna współpraca w oparciu o B2B,
  • praca w 100% zdalna,
  • międzynarodowe środowisko,
  • przyjazna, niekorporacyjna atmosfera,
  • duże możliwości rozwoju oraz realny wpływ na produkt.