React Developer (100% zdalnie)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – firmy dostarczającej rozwiązania  umożliwiające poprawę procesów produkcyjnych oraz automatyzację linii montażowych, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko React Developer.

Główne obowiązki:

  • analiza techniczna, projektowanie, rozwój, testowanie,  wprowadzanie zmian.
  • analiza wymagań biznesowych i funkcjonalnych, przełożenie na projekt rozwiązania technicznego
  • tworzenie oprogramowania w zwinnym środowisku

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość React.js
  • Znajomość TDD, CI/CD (Jenkins, GIT, Artifactory, Kubernetes, Docker)
  • Doświadczenie w pracy z Agile
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie z node.js

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • Elastyczne godziny pracy
  • pracę w 100% zdalną