Quality Engineer (Java/Python)

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy, która zajmuje się platformą do obsługi upadłości w Stanach Zjednoczonych poszukujemy doświadczonego

Quality Engineer’a

Oprogramowanie tworzone przez firmę, to narzędzie dla prawników, ułatwiające im codzienną pracę. Firma zapewnia również narzędzia do zadań restrukturyzacyjnych w amerykańskich przedsiębiorstwach, a także oprogramowanie do zarządzania różnorodną dokumentacją. Produkty wykorzystywane są zarówno przez banki, jak i amerykańskie władze na różnych szczeblach.

Co możemy zaoferować?

  • Doskonały pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie, szkolenia, benefit system, dużo wyjść integracyjnych, różne formy aktywności – paintball, wyjazd na narty, golf, kręgle itp)
  • Lekcje języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Równowagę między życiem zawodowym a prywatnym
  • Świetną atmosferę w zgranym zespole
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość wyjazdu do USA
  • Dowolny model współpracy UoP/B2B

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Odpowiedzialność za cykl rozwoju oprogramowania
  • Przygotowywanie planów testów
  • Tworzeniu procedur testowych
  • Śledzenie błędów, zgłaszanie defektów oprogramowania, dokumentacja
  • Dbanie o strategię testów oprogramowania

Szukamy osoby, która posiada:

  • Nastawienie na jakość
  • Solidne zrozumienie SDLC
  • 2 lata doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie w automatyzowaniu w Java/ Python
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych, zautomatyzowanymi narzędziami testowymi używającymi Selenium i narzędziami zarządzania przypadkami testowymi
  • Umiejętności testowania aplikacji niternetowych zbudowanych w Javie i Angular
  • Możliwość przeprowadzenia gray and white box testing

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z produktami Atlassian (JIRA, Confluence, Bamboo)
  • Znajomość AWS, Docker
  • Robot Framework/JBehave
  • Doświadczenie w pracy w Agile