Quality Assurance Analyst

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, firmy która dostarcza oprogramowanie dla światowego lidera w dziedzinie Travel – The Travel Corporation, poszukujemy osoby na stanowisko Quality Assurance Analyst

Pracując w zespole będziesz odpowiedzialny za:

– pokrycie rozwoju nowych funkcji, ulepszeń i konserwacji aplikacji na platformy podróżne;

– projektowanie kodu, organizację kodu, stosowanie odpowiednich wzorców i jakości kodu dla pomyślnej implementacji rozwiązania;

– opracowywanie planów testów, zapewniających stosowanie odpowiednich standardów, technik, procesów, procedur, narzędzi oprogramowania w całym cyklu życia oprogramowania;

– pomyślne wdrożenie udoskonaleń systemu;

– pisanie specyfikacji technicznych ;

– planowanie, analizę i prognozowanie zadań;

Brzmi dobrze? Wystarczy, że :

– posiadasz minimu 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

– posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe;

– posiadasz doświadczenie w opracowywaniu wydajnych, wieloskalowych systemów w całym cyklu życia produktu;

– jesteś dobrze zorganizowany, potrafisz zarządzać wieloma zadaniami;

– posiadasz doświadczenie w pracy z Scrum/Kanban/Lean;

– znasz SQL, Oracle, SOAP

Dołączając do zespołu naszego Klienta zyskasz :

– pracę w innowacyjnym i przedsiębiorczym środowisku rosnącej międzynarodowej firmy;

– dołączysz do zespołu utalentowanych ekspertów w zakresie rozwiązań dla przedsiębiorstw;

– będziesz pracował w dogodnej  lokalizacji, Katowice blisko pętla słoneczna, elastyczne godziny pracy;

– otrzymasz możliwość skorzystanie z kursów językowych;

– otrzymasz atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie na umowie B2B

– będziesz mógł korzystać z wewnętrznej siłowni i chillout room