Quality Assurance Analyst (100% REMOTE)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – międzynarodowego Softwarehouse’u z siedzibą w USA, tworzącego aplikacje webowe i mobilne oraz systemy korporacyjne, poszukujemy kandydata na stanowisko Quality Assurance Analyst.

Opis projektu: Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji oraz bibliotek finansowych jednego z największych banków w Ameryce Północnej. Bank obsługuje 17 milionów klientów na całym świecie, zatrudnia ponad 86 000 pracowników i świadczy usługi w zakresie rynków kapitałowych, bankowości osobistej i komercyjnej, ubezpieczeń, zarządzania majątkiem oraz obsługi inwestorów.

Praca 100% zdalna lub hybrydowa (Kraków)

Jako QA Analyst będziesz odpowiedzialny za:

  • Przeprowadzanie testów manualnych pod kątem ulepszeń wprowadzonych do procesu
  • Codziennie wykonywanie testów wraz z zespołem finansowym zgodnie z potrzebami
  • Analizę wyników i wykonywanie testów w celu zapewnienia poprawności proponowanych rozwiązań i danych
  • Raportowanie wyników testów odpowiedniemu zespołowi

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum trzyletniego doświadczenia komercyjnego w testowaniu manualnum/analizie danych
  • Wysokich zdolności analitycznych
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Sumienności i terminowości w dostarczaniu istotnych wyników
  • Skrupulatności i dbałości o szczegóły
  • Zdolności do korzystania z systemu kontroli wersji (preferowany Git)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w Fintech
  • Podstawowa znajomość języka Python
  • Podstawowa znajomość języka C++
  • Doświadczenie w Jenkins
  • Doświadczenie w pracy z makrami w Excel

Nasz klient oferuje:

  • Nowoczesny sprzęt do pracy
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy 100% zdalnej
  • Lekcje języka angielskiego z native speakerem
  • Budżet szkoleniowy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport
  • Ciekawą, pełna wyzwań i ekscytującą współpracę z międzynarodowymi zespołami
  • Lunche z krakowskich restauracji dostarczane zarówno do biura, jak i do domu (lub zwrot przeznaczonego na to budżetu), a także pełną jedzenia i przekąsek kuchnie w nowoczesnym biurze
  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę – brak dress code’u, kabinę prysznicową, strefę relaksu – z wygodnymi pufami, piłkami terapeutycznymi, PlayStation 4 lub Nintendo Switch
  • Liczne imprezy integracyjne