QA Automation Engineer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – firmy działającej na rynku europejskim oraz amerykańskim w branży gier online i mobilnych (głównie RPG oraz MMO), poszukujemy QA Engineera z doświadczeniem w automatyzacji testów, który dołączy do nowego scrum’owego zespołu tworzonego obecnie we Wrocławiu (obecnie możliwość pracy zdalnej)

Zakres obowiązków:

  • Testowanie nowych funkcjonalności platform e-commerce oraz stron internetowych,
  • Sporządzanie szczegółowej dokumentacji wykrytych błędów oraz procedur QA,
  • Obsługa zgłoszeń przesłanych za pośrednictwem Jira,
  • Zarządzanie testami, w tym rozszerzeniami, dodatkami i ulepszeniami linii produktów,
  • Wdrażanie ulepszeń w celu usprawnienia i skalowania procesów,
  • Identyfikacja błędów technicznych i rozwojowych oraz generowanie rozwiązań,
  • Śledzenie oraz nauka najlepszych praktyk, procesów i standardów systemowych.

Wymagania:

  • Ok 4-letnie doświadczenie związane z testowaniem oprogramowania,
  • Znajomość podstaw programowania w języku Python,
  • Doświadczenie w automatyzacji z Selenium WebDriver,
  • Znajomość baz danych MSSQL oraz MySQL,
  • Znajomość terminologii oraz metodologii QA,
  • Umiejętność zarzadzania czasem, wielozadaniowość, umiejętność definiowania priorytetów i analitycznego myślenia, terminowość,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Klient oferuje:

  • Zabawne i pełne życia środowisko pracy w energicznej firmie zajmującej się grami,
  • Udział w tworzeniu nowego zespołu i kształtowaniu przyszłości firmy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Elastyczny czas pracy z możliwością pracy hybrydowej,
  • Zespół pełnych pasji kolegów,
  • Regularne imprezy firmowe i zespołowe,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Wsparcie w relokacji,
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Kafeteryjny pakiet benefitów.