QA Engineer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – wiodącej agencji z branży e-commerce, współpracującej z najlepszymi natywnymi markami cyfrowymi na świecie, poszukujemy QA Engineera

Firma zajmuje się budową, utrzymaniem i rozwojem wielokanałowej platformy e-commerce, umożliwiającej kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw z kanałami handlowymi B2B i B2C. Zespół pracuje zdalnie, ale jednocześnie lubi spotkania i zajęcia zespołowe w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia.

Jest to samodzielne stanowisko, na którym będziesz mieć realny wpływ na jakość produktu w całym cyklu wytwarzania oprogramowania, a do Twoich codziennych zadań będzie należało:

  • Przeprowadzanie testów manualnych aplikacji e-commerce,
  • Tworzenie oraz utrzymywanie scenariuszy testowych,
  • Raportowanie wykrytych błędów,
  • Praca z dokumentacją techniczną,
  • Wsparcie zespołu programistów w zakresie automatyzacji testów,
  • Możliwe działania w przyszłości -> stworzenie od podstaw zespołu testerskiego oraz pełnienie funkcji lidera.

Wymagania:

  • Około 3 lata doświadczenia komercyjnego w zakresie QA,
  • Co najmniej rok doświadczenia w zakresie testowania aplikacji e-commerce,
  • Znajomość metodologii przeprowadzania testów aplikacji mobilnych,
  • Bardzo dobra znajomość procesów SEO,
  • Umiejętność przeprowadzania testów wydajnościowych,
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i doskonała samoorganizacja,
  • Chęć rozwoju w zakresie automatyzacji testów w oparciu o Cypress,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Nasz klient oferuje:

  • Współpraca w oparciu o Uop lub B2B,
  • Możliwość pracy 100% zdalnej,
  • Możliwość rozwoju umiejętności dzięki współpracy z silnymi międzynarodowymi markami przy innowacyjnych projektach,
  • Elastyczna, wyjątkowa, nieformalna atmosfera z mnóstwem pozytywnych wibracji,
  • Wsparcie doświadczonych i pomocnych współpracowników oraz swoboda tworzenia,
  • Budżet szkoleniowy.