QA Automation Engineer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta międzynarodowego centrum R&D zajmującego się rozwiązaniami z zakresu IT, IoT, elektroniki, mechaniki oraz dokumentacji technicznej, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: QA Automation Engineer.

Na powyższym stanowisku będziesz odpowiedzialny za automatyzację testów nad aplikacjami webowymi/mobilnymi. Szereg projektów, dla Klientów z różnych branż (energetyczna, home automation, płatności mobilne etc.) zapewni dynamikę Twojej pracy oraz umożliwi rozwój posiadanych kompetencji.

Jeśli posiadasz min. 2-letnie doświadczenie z zakresu automatyzacji testów dla aplikacji webowych oraz wiedzę na temat Selenium i Robot Framework ta oferta dedykowana jest właśnie dla Ciebie!

  • Oczekujemy doskonałej znajomości Pythona oraz języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z CI będzie Twoim dodatkowym atutem 🙂

W zamian oferujemy:

  • możliwość pracy w różnych projektach o różnych technologiach
  • UoP + konkurencyjną pensję adekwatną do Twoich umiejętności i wydajności
  • roczny przegląd wynagrodzeń
  • program pracy twórczej
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia umiejętności technicznych i miękkich
  • nieformalne środowisko pracy
  • Medicover
  • Karta Multisport
  • dopłata do lunchu
  • subwencja w przedszkolu
  • pomoc przy relokacji
  • lekcje języka angielskiego/niemieckiego
  • akcesoria służbowe