QA Automation Engineer (100% zdalnie)

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, oferującego nowoczesne rozwiązania dla firm branży edukacyjnej, poszukujemy Testera automatyzującego ze znajomością języka angielskiego (praca 100% zdalna)

Twoim zadaniem będzie zapewnienie wysokiej jakości flagowej platformy z obszaru marketingu cyfrowego oraz innych produktów oferowanych przez firmę.

Platforma opracowana przez firmę, umożliwia uniwersytetom i szkołom wyższym tworzenie ukierunkowanych i skutecznych cyfrowych kampanii marketingowych oraz sprytnych strategii w celu przyciągnięcia i zatrzymania najlepszych i najzdolniejszych.

Stack technologiczny: Selenium WebDriver, TestNG lub JUnit, Maven, GIT, Java, SQL

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie testów automatycznych oraz manualnych zestawu produktów oferowanych przez firmę,
  • Tworzenie oraz utrzymanie dokumentacji testowej,
  • Sporządzanie raportów dotyczących wykrytych problemów,
  • Aktywny udział w codziennych spotkaniach Scrum,
  • Ścisła współpraca z programistami i personelem projektu w celu określenia celów i uzyskania niezbędnych informacji.

Wymagania:

  • Znajomość technologii takich jak: Selenium WebDriver, TestNG lub JUnit, Maven, GIT, Java, SQL
  • 2-letnie doświadczenie w przeprowadzania testów oprogramowania,
  • Wysoka motywacja do pracy oraz dbałość o szczegóły,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Płynna znajomość języka angielskiego (kontakt z klientem zagranicznym).

Klient oferuje:

  • Bezpośrednie stabilnie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w 100% zdalną,
  • Elastyczne godziny pracy.