Python Developer – PRACA ZDALNA

Opis stanowiska

Dla naszego klienta tworzącego oprogramowania (nowoczesne aplikacje, portale i narzędzia) zwiększające efektywność i usprawniające pracę firm, poszukujemy: Python Developera –do pracy zdalnej
Osoba na tym stanowisku będzie miała za zadanie utrzymanie i rozwój aplikacji dla klienta firmy (branży motoryzacyjnej, leadera na rynku).

Oczekiwania:
• 1-2 lata doświadczenia Python/Django;
• Znajomość HTML/CSS;
• Znajomość relacyjnych baz danych SQL/POSTGRESQL;
• Znajomość systemu kontroli wersji GIT;
• Znajomość narzędzi wyszukiwania pełnotekstowego SOLR/Elastic Search;
• Redis;
• Vagrant/Docker;
• Znajomość angielskiego -komunikatywnie;

Mile widziane:
• Doświadczenie w administracji serwerami;
• Doświadczenie : javascript, php, java/kotlin;

Firma oferuje:
– Umowę B2B
– Projekt długofalowy