Python Developer

Opis stanowiska
Jeżeli chcesz zajmować się budowaniem aplikacji internetowych w oparciu o nowe technologie zgłoś się do nas do pracy na stanowisku Python Developer

Zadania:

• Programowanie i wdrażanie projektów w technologiach Python, Django;
• Analiza dokumentacji projektowej;
• Projektowanie struktury aplikacji;
• Tworzenie dokumentacji technicznej;
• Estymacja zadań i ich realizacja w wyznaczonym terminie;
• Pisanie testów jednostkowych i funkcjonalnych.
• Współpraca ze specjalistami z działów QA i UX;

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy z rozbudowaną aplikacją webową, napisaną w języku python;
• Dobra znajomość frameworka Django, poparta doświadczeniem zawodowym;
• Dobra znajomość relacyjnych baz danych, w szczególności PostgreSQL;
• Dobra, praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT;
• Dobra znajomość systemu operacyjnego Linux, umożliwiająca swobodną pracę na środowisku developerskim, jak i wykonywanie prac na środowiskach testowych oraz produkcyjnych

Mile widziane:

• Znajomość: Fabric, Redis, Solr, RabbitMQ,
• Doświadczenie w pracy z bazą Oracle,
• Doświadczenie z e-commerce.

Oferujemy:

• Przyjazne środowisko pracy o dużym potencjale rozwojowym;
• Wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu;
• Narzędzia wspierające realizację własnych pomysłów;
• Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów;
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością wyboru formy zatrudnienia;
• Miejsce pracy: Warszawa, ul. Giełdowa