Python Developer

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, domu mediowego, agencji, która odpowiedzialna jest za rozwój innowacyjnych narzędzi wykorzystywanych w pracy  największych światowych marek (m.in. przez media planerów), poszukujemy:

 Python Developerów

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie modułów oprogramowania w postaci mikrousług z mikroprzerwami w ramach interdyscyplinarnego zespołu Scrum. Moduły obejmują m.in. skierowane do użytkownika aplikacje, elementy infrastruktury i wiele innych.
  • Peer code review, testowanie, wdrażanie i konfigurację infrastruktury, zaangażowanie w planowanie, projektowanie i sesje demonstracyjne.

Kluczowe wyzwania zadania:

  • Opracowanie nowych funkcji analitycznych do szacowania wzrostu przychodów klienta wraz z zespołem Data Science.
  • Rozdzielenie istniejącego narzędzia do planowania na mniejsze moduły wraz z przeprojektowaniem UI/UX.

Wymagane umiejętności:

  • 3 lata doświadczenia komercyjnego.
  • Python, Docker, SQL, dobra znajomość protokołu HTTP.
  • Znajomość j. angielskiego.

W firmie pracuje się z: aiohttp, sqlalchemy, pytest, Angular, SingleSPA, docker-compose, Kubernetes, RabbitMQ+dramatiq, nginx, GCP, Azure DevOps.

Oferta:

  • dofinansowanie do opieki medycznej lub ubezpieczenia grupowego,
  • praca w międzynarodowej organizacji,
  • wyjścia integracyjne,
  • interesujące projekty w ciekawej branży.
  • zatrudnienie w oparciu o B2B na zasadach outsourcingu.