Python Developer

Opis stanowiska

Do naszego wewnętrznego działu (Ifirma/ Power Media) odpowiedzialnego za tworzenie

oprogramowania do szeroko pojętej obsługi plików wideo dla telewizji poszukujemy Programisty Python

Praca będzie dotyczyła jednego z naszych autorskich produktów odpowiadającego za obsługę plików multimedialnych (archiwizowanie/ przesyłanie) w chmurze.

Trochę o nas:

  • Jesteśmy małym, zgranym zespołem – lubimy ze sobą pracować ale i spędzać czas J
  • Używamy głównie technologii takich jak: Python, HTML, CSS
  • Pracujemy na Linuxie
  • Korzystamy z baz danych SQL (szczególnie PosgreSQL)
  • Rozwijamy się w kierunku nowych technologii
  • Tworzymy usługi w chmurze na rozwiązaniach AWS

Szukamy osoby, która ma minimum rok doświadczenia w programowaniu w Python i jest  otwarta na powyższe rozwiązania 🙂

  • Mile widziana będzie również znajomość takich technologii jak: Erlang, Haskell, F#, OCaml, Bash.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w zgranym zespole
  • Dowolną formę zatrudnienia: B2B/ umowa o pracę
  • Dofinansowanie do karty multisport i ubezpieczenia medycznego
  • Pracę przy użyciu nowych technologii
  • Niekorporacyjną atmosferę

Mieścimy się we Wrocławiu przy ulicy Grabiszyńskiej 241