Python Developer

Opis stanowiska

Nasz klient to jest największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Aktualnie poszukujemy Python Developer. Jeżeli chcesz zajmować się budowaniem aplikacji internetowych w oparciu o nowe technologie APLIKUJ.

Na tym stanowisku będziesz między innymi zajmować się:

  • Programowaniem i wdrażeniem w technologii Python,
  • Analizowaniem dokumentacji projektowej,
  • Pisaniem testów jednostkowych oraz funkcjonalnych,
  • Projektowaniem struktur aplikacji,

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy z aplikacjami webowymi napisanymi w języky Python,
  • Doświadczenie w pracy z Django,
  • Bardzo dobra znajomość relacynych baz danych m.in. PostgreSQL,
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • Praktyczna znajomość systemu LINUX,
  • Znajomość Fabric, Redis, RabbitMQ
  • Doświadczenie z e-commerce,

Oferujemy:

  • Wsparcie na ścieżce rozwoju,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Wsparcie bardziej doświadczonych zespołów,
  • Elastyczną formę zatrudnienia,
  • Atrakcyjną lokalizację pracy,
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz opieki medycznej,