Python Developer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy technologicznej wspierającej klientów z branży finansowej, poszukujemy Python Developera, który dołączy do zespołu tworzącego platformy tradingowe i rozwiązania obsługujące fundusze inwestycyjne.

W ramach istniejącego już zespołu IT będziesz ściśle współpracował z konsultantami biznesowymi projektując, wdrażając oraz utrzymując na odpowiednim poziomie rozwiązania programowe dla międzynarodowych klientów. Będziesz korzystać z wysoce wyspecjalizowanych podejść, łączących główne środowiska programistyczne, takie jak Java, .Net i języki skryptowe z zaawansowanymi środowiskami korporacyjnymi.

Firma naszego Klienta czynnie uczestniczy w akcjach charytatywnych, m.in. szlachetna paczka lub bieg firmowy oraz dba o rozwój pracowników na wielu płaszczyznach.

Miejsce pracy: w trakcie pandemii 100% zdalnie, po pandemii hybrydowo (Wrocław)

Wymagania:
• minimum 2,5-3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w Pythonie i .NET/C#/Java
• Wykształcenie z zakresu nauk ścisłych
• Rzetelna znajomość praktyki inżynierii oprogramowania: projektowanie, architektura i wdrażanie
• Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Otwartość na różne technologie
• znajomość języka niemieckiego
• Znajomość instrumentów finansowych to atut
• wiedza o bazach danych (relacyjna, dokumentowa) oraz znajomość dodatkowego języka programowania
• gotowość do wyjazdów służbowych (Monachium)
• doświadczenie z AWS

Co oferujemy:
• Roczny budżet szkoleniowy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz elastyczne godziny pracy
• Warsztaty NVC
• Regularne wyjścia firmowe
• W ramach urozmaicenia pracy zdalnej także pizza z dowozem do domu 😉
• Dedykowany budżet na opiekę medyczną, karty sportowe i ubezpieczenie na życie
• Premie roczne
• Kursy językowe