Python Developer

Opis stanowiska

Nasz Klient pomógł nawiązać już ponad milion kontaktów pomiędzy firmami i osobami prywatnymi.

Masz okazję stać się częścią zespołu pracującego nad rozwojem oraz utrzymaniem serwisu internetowego, który pozwala osobom prywatnym na znalezienie pożądanych usług i produktów, a wykonawcom na zdobywanie nowych zleceniodawców szybko i bez wysiłku.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Python Developera

Miejsce pracy: Wrocław

Opis projektu:

  • Praca wewnątrz organizacji
  • Koncentracja na rozwoju konkretnego produktu
  • Realny wpływ na wybór narzędzi oraz technologii
  • Utrzymanie oraz tworzenie kodu “od zera”
  • Metodologia Agile/Scrum
  • 70% programowania rozwiązań SaaS w środowisku Python
  • 20% analiza wymagań i projektowanie rozwiązań
  • 10% spotkania

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o technologie Python 2 i 3
  • Doświadczenie w DJango i znajomoś Jinja, ElasticSearch, Redis, Nginx
  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL) oraz doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji złożonych zapytań SQL,
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Podstawowa znajomość systemu Linux,
  • Znajomość HTML/HTML5, CSS, JavaScript

Klient oferuje:

  • Współpraca w oparciu o Uop lub B2B
  • Praca zdalna w dobie pandemii – zapewnimy sprzęt i wygodny fotel
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowanie do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Praca w ścisłym centrum Wrocławia
  • Pełny pakiet szkoleń wdrażających
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami
  • Możliwość rozwoju poprzez współtworzenie nowatorskich rozwiązań
  • Prace w doświadczonym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe