Python Developer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, Software House’u z Lublina poszukujemy: Python Developera. Firma działa na rynku od 6 lat. Tworzy zaawansowane systemy internetowe, aplikacje mobilne, dostarcza dedykowane oprogramowanie dla swoich Klientów.

Miejsce pracy: Lublin lub praca 100% zdalna

Zakres obowiązków:

  • tworzenie stron, serwisów, aplikacji internetowych opartych o Django Framework oraz autorskie rozwiązania
  • rozwijanie istniejącego oprogramowania
  • integracja zewnętrznych systemów informatycznych
  • wymiana doświadczeń wewnątrz zespołu i uczenie się nowych technologii oraz nowych metod programowania

Wymagania:

  • ok 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka Python w wersji 3.x
  • średnio-zaawansowana znajomość technologii frontendowych: Javascript ES6, CSS (SASS), HTML5
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych i Redis
  • bardzo dobra znajomość Django Framework, Celery
  • dobra znajomość Docker i Docker Compose
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (w piśmie i mowie)
  • dobra znajomość git oraz git-flow
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • elastyczne godziny pracy(6-18)
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • pracę przy międzynarodowych projektach łączących wiele technologii
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania