Python Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – międzynarodowego softwarehousu z siedzibą w USA, tworzącego aplikacje mobile, internetowe i systemy korporacyjne, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Python Developer’a do pracy w Krakowie.

Będziesz pracować w międzynarodowym zespole Fin-tech, który przede wszystkim jest odpowiedzialny za rozwój różnych aplikacjami internetowymi napisanych w Python.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka programowania Python
  • Znajomość co najmniej jednego frameworka Django, Flask lub Falcon
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość testow jednostkowych
  • Znajomość baz danych NoSQL lub SQL
  • Znajomość Git lub SVN
  • Umiejętności debugowania
  • Otwarty umysł i chętny do nauki
  • Pozytywne nastawienie 🙂

Mile widziane:

  • Znajomość JS & Web Frameworks (React)
  • Znajomość C# lub C++
  • REST Web Services

Firma oferuje:

  • Elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej
  • W obecnej sytuacji pandemii praca odbywa się w pełni zdalnie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Budżet szkoleniowy
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Lekcje jęzuka angielskiego
  • Przyjazną, nie korporacyjną atmosferę