Projektant UI/UX

Opis stanowiska

Dla Klienta, firmy z branży IT,  wywodzącej się z software house’a, realizującej różne projekty, szukamy osoby na stanowisko:  Projektant UI/UX

Firma działa nieprzerwanie na rynku już 20 lat. Tworzy zaawansowane systemy informatyczne, aplikacje mobilne i platformy społecznościowe, dostarcza dedykowane oprogramowanie dla swoich klientów. Firma znana jest z opracowania produktów takich jak m.in.: menadżera rezerwacji oraz systemu rezerwacji przeznaczonego dla małych i średnich obiektów noclegowych czy też systemu wspierającego codzienną pracę kierowców.

Firma pracuje w metodyce Agile, ma płaską strukturę i samo organizujące się zespoły. Ich główną wartością są ludzie, którym dajemy możliwość wyznaczania własnej ścieżki kariery. Każdy ma wpływ na rozwój własny i firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu zorientowanym na użytkownika (UCD)
  • Bardzo dobra znajomość RWD
  • Znajomość narzędzi AxureRP/UXPin
  • Umiejętności pisania kodu w: HTML5, CSS3
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem

Nasz klient w zamian oferuje:

  • komfortowe miejsce pracy – pokoje zamiast openspace’ów
  • śniadania w biurze, miejsca dla relaksu i playroom’y
  • otwarty i przyjazy zespół
  • umowa B2B lub UoP
  • szkolenia językowe i podnoszące kwalifikacje,
  • ubezpieczenia
  • opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy