Projektant UI/UX

Opis stanowiska

Dla naszego klienta , który wykonuje projekty związane z tworzeniem aplikacji dla branży medycznej, ubezpieczeniowej oraz zdrowotnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Projektanta UI/UX.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: udział w warsztatach scopingowych z klientem, projektowanie aplikacji – UI oraz UX, testowanie aplikacji na etapie prototypu, wspieranie zespołu developerskiego a także za weryfikację wykonanego przez zespół produktu – pod kątem zgodności z projektami oraz  projektowanie materiałów graficznych na zlecenie klienta wewnętrznego.

Wymagania:

Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w  projektowania interfejsów graficznych aplikacji mobilnych, webowych oraz stron internetowych.

Bardzo dobra znajomość  edytora Sketch

Doświadczenie w pracy z InVision i Wireframing

Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B2)

Doświadczenie w pracy z klientem

Mile widziane:

Znajomość AR/VR, Sprint, Figma

Klient oferuje:

  • pracę w niewielkich zespołach (3-10 osób) z różnorodnymi, zagranicznymi projektami przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii
  • szeroki rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwości pracy w Scrumie i Kanban
  • bezpośrednie (nie outsorcing) zatrudnienie w firmie tworzącej zespół entuzjastów myślących globalnie
  • rodzaj zatrudnienia dostosowany do preferencji pracownika (umowa o pracę/ B2B lub inna forma)
  • nie korporacyjna atmosfera
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, przekąski i napoje w biurze
  • budżet szkoleniowy, wyjazdy na konferencje, wspólne wyjścia, imprezy integracyjne
  • dogodne warunki: praca w niewielkich pokojach, biuro w centrum miasta, pokój gier, miejsce dla rowerów