Project Manager BI/DW

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który  działa w obszarze zarządzania wierzytelnościami masowymi poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager BI/DW.

Głównym celem działalności naszego klienta jest tworzenie nowoczesnych oraz kompleksowych rozwiązań, które będę dopasowane do oczekiwań Klientów.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Planowanie i prowadzenie różnego rozmiaru projektów w zespole Data Warehous Developerów
  • Zbieranie potrzeb oraz wymagań od innych departamwntów i przekazywanie ich do zespołu Data Warehous Developerów
  • Współpraca z innymi departamentami

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów Data Warehous
  • Znajomość stosu Microsoft BI (serwer SQL / SSIS / SSAS)
  • Doświadczenie i znajomość planowania sprintu i metod Agile
  • Dobre umiejętności strategiczne i analityczne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z platformami chmurowymi (Azure, Snowflake) i Data Vault
  • Doświadczenie w środowisku Data Warehouse w sektorze finansowym, najlepiej windykacja należności

Klient ofertuje:

  • Współpraca na zasadach UoP/ B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, programy sportowe, ubezpieczenie grupowe