Project Manager

Opis stanowiska

Dla naszego klienta,  renomowanego dostawcy nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla potrzeb administracji publicznej, telekomunikacji, bankowości, produkcji i innych, poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager, która będzie odpowiedzialna za wdrażanie i koordynowanie projektów u klientów firmy.

Miejsce pracy: Warszawa/zdalnie

Zadania:

  • kierowanie projektami wdrożeniowymi rozwiązań informatycznych oferowanych przez firmę,
  • określenie wymagań biznesowych i technicznych dla projektów informatycznych,
  • planowanie projektów informatycznych,
  • opracowywanie dokumentacji projektowej,
  • współpraca ze sprzedawcami przy opracowywaniu ofert na rozwiązania informatyczne oferowane przez firmę.

Praca na stanowisku Project Managera jest dla Ciebie jeżeli masz doświadczenie w:

  • zarządzaniu projektami wdrożeniowymi i zespołami projektowymi,
  • tworzeniu wewnętrznych uregulowań i procedur projektowych,
  • opracowywaniu specyfikacji biznesowych i technicznych dla wdrażanych rozwiązań informatycznych,
  • prowadzeniu dokumentacji projektowej i przygotowywania raportów projektowych,
  • pracy z klientami przy odbiorze prac i rozliczaniu projektów,
  • planowaniu i realizacji testów,
  • wykorzystywaniu narzędzi Microsoft Office, w tym Microsoft Project.

Dodatkowymi atutami będą:

  • certyfikaty z zarządzania projektami (Prince, PMI, Agile itp.),
  • znajomość technologii informatycznych (systemy operacyjne, bazy danych, serwery aplikacyjne, metody integracji, itp.),
  • znajomość języka angielskiego.

W zamian otrzymasz:

  • interesującą pracę i przyjazną atmosferę w zespole;
  • umowę o pracę
  • mieszany tryb pracy – głównie praca zdalna
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania;
  • świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe);
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • aktywny udział w projektowaniu rozwiązań.