Project Manager

Opis stanowiska

Dla firmy  świadczącej usługi dla swoich klientów z całego świata oraz  Polski, poprzez tworzenie nowatorskich, kompleksowych systemów i aplikacji internetowych B2B, B2C poszukujemy: Project Managera.

Obowiązki:

  • znajomość firmy i jej rozwiązań oraz branży IT
  • prezentacja firmy i jej rozwiązań podczas spotkań sprzedażowych z klientami
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • przygotowywanie umów, specyfikacji technicznej, prezentacji sprzedażowych;
  • analiza potrzeb klienta oraz współpraca z działem deweloperskim przy ustalaniu właściwego rozwiązania dla klienta
  • koordynacja realizacji projektu klienta przez dział deweloperski
  • komunikacja z aktualnymi i potencjalnymi klientami oraz budowanie z nimi relacji
  • monitoring rozliczeń z klientami
  • upselling
  • współpraca z działem: sprzedaży, marketingu, deweloperskim

Przydatne umiejętności:

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – będziesz mieć stały kontakt z klientami obcojęzycznymi
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług z obszaru IT, głównie systemów opartych o web oraz stron internetowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • samodzielność i inicjatywa
  • czerpanie satysfakcji z pracy z klientami
  • umiejętność pracy w zespole i wysokie zaangażowanie
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

Oferujemy:

  • dużą samodzielność w działaniu i możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach i pracę w międzynarodowym środowisku
  • luźną i koleżeńską atmosferę
  • szkolenia wewnętrzne
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • strefę chillout z piłkarzykami i Playstation
  • świeże owoce, nieograniczony dostęp do zimnych i ciepłych napojów
  • nowe biuro w zielonej okolicy w pobliżu Wisły
  • bezpłatny parking dla rowerów i samochodów
  • Umowa B2B

Jeżeli jesteś zainteresowany, proszę o aplikację CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.