Programista systemów wbudowanych

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – międzynarodowego producenta i dostawcy urządzeń sterujących dla sprzętów gospodarstwa domowego, które wykorzystują energooszczędne rozwiązania oraz systemy komunikacji bezprzewodowej – poszukujemy osoby na stanowisko Programista systemów wbudowanych.

Czego szukamy u kandydatów:

  • Minimum 2 – letniego doświadczenia w programowaniu systemów wbudowanych (embedded).
  • Bardzo dobrej znajomości języka C.
  • Umiejętności programowania mikrokontrolerów 16/32-bitowych.
  • Dobrej znajomoci modułów peryferyjnych (GPIO, UART, I2C, SPI, DMA, Timery).
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Umiejętności z zakresu elektroniki (tj. programowanie, debuggowanie, wykorzystywanie narzędzi pomiarowych).
  • Znajomości elektroniki cyfrowej i analogowej, umożliwiającej czytanie schematów.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języków takich jak C++, Python.
  • Znajomość metodyk zwinnych (Scrum, Kanban).
  • Znajomość języka niemieckiego.
  • Znajomość UML oraz wzorców projektowych.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet szkoleniowy.
  • Pakiet medyczny i socjalny.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet relokacyjny/dopłata do dojazdów.
  • Elastyczny czas pracy.