PROGRAMISTA/PROJEKTANT .NET

Opis stanowiska

Naszym klientem jest jedna z największych polskich firm wdrażające nowoczesne technologie. Firma zajmuje się projektowaniem i integracją rozwiązań informatycznych, automatyki przemysłowej, telekomunikacji i elektroniki.

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania realizowane na tym stanowisku obejmują:

– analizę wymagań Klienta,

– przygotowanie architektury rozwiązania,

– projektowanie oraz implementację aplikacji w języku C#,

– opracowywanie dokumentacji opracowanych produktów,

– współpraca z innymi członkami zespołu developerskiego.

Realizowane projekty:

– System odpowiedzialny za sprzedaż biletów, identyfikację kibiców, kontrolę wejść podczas masowych imprez sportowych organizowanych na zarówno na powietrzy jak i na stadionach, halach sportowych.

– Systemy przeznaczone dla służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne.

Idealny Kandydat powinien posiadać:

– ukończone studia wyższe inżynierskie o kierunku informatycznym,

– dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty .NET

– doświadczenie w projektowaniu systemów rozproszonych opartych na architekturze SOA,

– doświadczenie w projektowaniu zaawansowanych aplikacji internetowych,

– dobra znajomość .NET oraz .NET Core, JavaScript, TypeScript, CSS 3, HTML 5, Angular / React

– umiejętność projektowania relacyjnych baz danych,

– znajomość języka UML,

– znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,

– dyspozycyjność, rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań, umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane:

– doświadczenie zawodowe na stanowisku projektanta,

– praktyczna umiejętność stosowania w projektowaniu wzorców projektowo-architektonicznych (np. IoC),

– znajomość zasad projektowania aplikacji internetowych z zastosowaniem nowoczesnych technologii,

– doświadczenie w pracy z PostgreSQL lub MS SQL,

– umiejętność projektowania UI zgodnie z najlepszymi praktykami.

Oferujemy:

– pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

– współprace na podstawie umowy o prace lub B2B,

– przyjazną atmosferę pracy,

– elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczęcie pracy między 7:00, a 9:00)

– możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

– realny wpływ na realizowane projekty,

– prywatną opiekę medyczną,

– grupowe ubezpieczenie zdrowotne,,

– kartę sportową OK System,

– parking dla rowerów na terenie firmy,

– parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy.

Dodatkowe możliwości po pracy:

– zajęcia sportowe,

– wycieczki zakładowe – zwiedzanie kraju i zagranicy,

– spotkania integracyjne.