Programista .NET

Opis stanowiska

PROGRAMISTA.NET

W związku z dynamicznym rozwojem jednego z kluczowych produktów naszego Klienta poszukujemy programisty.NET, który wejdzie w skład zespołu zajmującego się wytwarzaniem zarówno aplikacji webowych, jak i  zaawansowanych, rozproszonych systemów desktopowych opartych na technologii VoIP.

Projekt przy którym będzie pracował programista to Contact Center. To kompleksowy i wielokanałowy system wsparcia procesów obsługi klientów, zapewniający centralne zarządzanie komunikacją i wspierający utrzymywanie relacji z klientami z wykorzystaniem współczesnych środków telekomunikacyjnych. Zapewnia optymalizację procesu biznesowego od strony maksymalizacji efektywności pracy konsultantów Contact Center. Umożliwia płynną integrację z rożnymi systemami biznesowymi, dzięki czemu tworzy szkielet infrastruktury do zarządzania działalnością firmy.

Wymagania:

  • Dobra znajomość C#, .NET 4,5
  • Co najmniej podstawowa znajomość WPF
  • Co najmniej podstawowa znajomość T-SQL, EntityFramework
  • Co najmniej podstawowa znajomość ASP.NET (Web API, SignalR, etc)
  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego, SOLID, kontenerów DI/IoC
  • Minimum rok doświadczenia w programowaniu aplikacji na platformę .NET

Mile widziane:

  • Umiejętność rozwijania projektów zgodnie z TDD
  • Umiejętność tworzenia testów wyższego poziomu
  • Znajomość narzędzi testujących np. White
  • Prism
  • Angular 2, HTML, CSS, JS
  • ASP.NET Core
  • Narzędzia na których będziesz pracował :
  • Visual Studio 2015/2017, Resharper, GIT, TFS, Confluence, JIRA, White, SSMS

Klient oferuje

  • Współpracę w oparciu o UoP lub B2B
  • Pracę w projektach o bardzo dużej rozpoznawalności w Polsce
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Miłą atmosferę w doświadczonym zespole
  • Elastyczne godziny pracy (20% pracy zdalnej)
  • Dostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight.com
  • Uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach
  • Możliwość korzystania z biblioteki firmowej
  • Karta multisport, opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie