Programista .NET

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, będącego właścicielem ogólnopolskiej sieci hurtowni płyt i akcesoriów meblowych, poszukujemy osoby na stanowisko Programista .NET

Dołączając do zespołu będziesz miał okazję pracować z doświadczonymi specjalistami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Czym będziesz się zajmować:

  • współpracą przy rozwijaniu autorskiej aplikacji klienta do projektowania mebli w trybie 3D, przy wykorzystaniu m.in. Visual Studio 2013, C#/.NET, SVN, ReSharper, DevExpress, MS SQL, nHibernate, LINQ, Ogre3Doraz wielu innych ciekawych technologii, narzędzi i wzorców projektowych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomości C#/.NET oraz Microsoft Visual Studio,
  • 3-letniego doświadczenia przy tworzeniu lub rozwijaniu aplikacji typu standalone z użyciem .NET,
  • umiejętności logicznego myślenia, analizowania problemów i proponowania rozwiązań,
  • dokładności w działaniu

Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z geometrią i przekształceniami w przestrzeni 2D i 3D.

W zamian otrzymasz:

  • długofalową, bezpośrednią współpracę(nie outsourcing) w oparciu o umowę o pracę,
  • komfortowe warunki pracy w małym i otwartym zespole,
  • dużą samodzielność działania,
  • elastyczne godziny pracy,
  • ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną,
  • dobrą lokalizację biura (blisko centrum, możliwość parkowania samochodu – bez strefy płatnego parkowania),
  • możliwość pracy zdalnej,
  • darmową kawę, oraz ciekawe wyzwania związane z projektowaniem mebli w trybie 3D