Programista .Net

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z Sopotu, która rewolucjonizuje rynek eCommerce poszukujemy

Programisty .NET

Poszukujemy osoby kreatywnej, dla której nowoczesne technologie są pasją, a nieszablonowe podejście do współpracy oraz rozwój zawodowy są ważne.

Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i automatycznej sprzedaży towarów na największych platformach e-commerce, firma dostarcza przedsiębiorstwom na całym świecie system, który rozwiązuje kluczowe problemy globalnego handlu, zwiększa ich obroty, zyski i rotacje towarów w magazynie. Nasz Klient dociera do 300 mln potencjalnych klientów, których obsługują w ich językach za pomocą unikatowych technologii.

Twoimi zdaniami na tym stanowisku pracy będzie:

  • Projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności w systemach IT oraz ich utrzymanie
  • Rozwój i wsparcie istniejącego oprogramowania
  • Weryfikacja utworzonego kodu źródłowego
  • Poszukiwanie nowych kierunków rozwoju technologicznego, oraz wsparcie w ustalaniu kierunku rozwoju usług i rozwiązań

To praca dla Ciebie jeżeli:

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • Masz doświadczenie w pracy z .Net, .Net Core, SQL, Asp.Net, MVC, Web Api
  • Masz doświadczenie w pracy z Docer, Kubernet
  • Wiesz jak budować rozwiązania oparte na mikroserwisach
  • Możesz wykazać się znajomością metodyk i narzędzi stosowanych w procesie wytwarzania oprogramowania;

Mile widziane: doświadczenie w stosowaniu metodyk DevOps

A co w zamian?

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Częściowa możliwość pracy zdalnej
  • Biuro w centrum Sopotu
  • Niekorporacyjna atmosfera J
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość dalszego rozwoju wewnątrz firmy
  • Budżet szkoleniowy