Programista .NET

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe oraz technologie informatyczne poszukujemy kandydata na stanowisko Programisty .NET

Dołączając do zespołu Klienta, będziesz miał okazję tworzyć aplikacje w branży finansowej oraz pracować w międzynarodowym zespole w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania.

Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach w oparciu o nowoczesne metodyki oraz daje duże możliwości pogłębiana wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Szukamy kandydata, który:

  • Ukończył studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych
  • Posiada co najmniej 3- letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologii .NET
  • Posiada bardzo dobrą znajomość ASP.NET MVC lub Core MVC
  • Posiada praktyczną znajomość technologii webowych (JavaScript, Angular, JQuery, HTML5,XML)
  • Posiada praktyczną znajomość SQL oraz doświadczenie z bazami (Oracle / MS SQL Server)
  • Płynnie posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Szkolenia zawodowe i językowe
  • Benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • Możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Wsparcie w relokacji;
  • Wyjazdy integracyjne;
  • Bezpłatne miejsca parkingowe;