Programista Java

Opis stanowiska

Chcesz tworzyć zaawansowane oprogramowaniu w oparciu o nowoczesne technologie, narzędzia i metodyki pracy?

Świetnie odnajdujesz się w wielokulturowym miejscu pracy?

Masz min. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku programistycznym?

Mamy coś dla Ciebie!

Do międzynarodowego Software House’u we Wrocławiu poszukujemy Programistów Javy

W zależności od projektu możesz zajmować się:

·         tworzeniem i rozwojem aplikacji  i systemów informatycznych

·         utrzymywaniem systemów w różnych fazach rozwoju

·         współpracą z klientem w zakresie analizy wymagań

·         samodzielnym projektowaniem rozwiązań

Znajomość jakich technologii jest niezbędna?

Oczywiście konieczna będzie znajomość Javy EE. A także w zależności od projektu:

·         JSP, JSF, Spring, Struts, XML, Web Servivces

·         SQL Server lub Oracle

Ważna będzie także swobodna umiejętność komunikacji w języku angielskim

Co otrzymasz w zamian?

·         Umowę o prace na czas nieokreślony

·         Prywatna opiekę medyczną, ubezpieczenie

·         Kartę muli sport, bilety do kina

·         Szkolenia zawodowe i językowe

·         Elastyczny czas pracy

·         Wsparcie w relokacji