Programista JAVA

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, który specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań informatycznych oraz outsourcingu dla firm o różnym profilu działalności, poszukujemy doświadczonego Programisty JAVA. Osoba na tym stanowisku, będzie pracowała w sektorze bankowym.

Projekt: Tworzenie i rozwijanie systemu w oparciu o architekturę mikroserwisów. Pracę z najlepszymi na rynku silnikami biometrycznymi oraz wykorzystanie ich API.

Miejsce pracy: POZNAŃ

Wymagania wobec kandydatów:

  • Min. 3 lata doświadczeń w tworzeniu systemów informatycznych
  • Bardzo dobra znajomość JAVA
  • Dobra znajomość Spring Boot 2.x, Spring Cloud, GIT/ GitFlow, Maven
  • Umiejętność tworzenia rozwiązań w ramach architektury mikroserwisów
  • Znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programowania
  • Umiejętność pisania wartościowych testów jednostkowych, znajmość metodologii TDD
  • Znajomość metodologii BDD oraz praktyczna umiejętność pisania testów funkcjonalnych (Cucumber/ Gherkin) –
  • Znajomość systemów Unix pozwalająca na swobodną pracę
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Mile wdziana znajomość: Apache Kafka, OpenShift/Kubernetes, Jenkins
  • Mile widziane wyższe wykształcenie informatyczne

Zadania na tym stanowisku:

  • Tworzenie i rozwijanie systemu w oparciu o architekturę mikroserwisów,
  • Pracę z najlepszymi na rynku silnikami biometrycznymi oraz wykorzystanie ich
  • Definiowanie oraz realny wpływ na architekturę systemu i tworzone rozwiązania,
  • Monitorowanie i świadczenie wsparcia w zakresie budowanych aplikacji,
  • Utrzymywanie wysokiej jakości standardów wytwarzania oprogramowania
  • Pisanie testów funkcjonalnych z wykorzystaniem Cucumber

Klient oferuje:

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wsparcie przy wykonaniu powierzonych zadań
  • Komfortowe warunki pracy
  • Kartę MultiSport
  • Pakiet LUX MED
  • Możliwość udziału w szkoleniach, konferencjach oraz imprezach integracyjnych.