Programista Java

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który tworzy oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży z branży travel, poszukujemy  programisty Java
Poszukujemy osoby doświadczonej, która potrafi projektować wysokiej jakości rozwiązania techniczne.

Na tym stanowisku programista JAVA bierze udział w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek, wynajem aut w trakcie podróży. Programista jest zaangażowany w pełny cykl życia oprogramowania od projektowania po kodowanie i rozszerzanie automatyzacji testów aplikacji.

Wymagania:

  • Min 2 lata doświadczenia jako Java Developer
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania metodą Scrum/Kanban/Lean
  • Znajomość metod zwinnych BDD,TDD
  • Umiejętność pracy w Java 7, Java EE, Hibernate, SQL, JavaScript, Jboss, Oracle, Soap, Rest
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe

Dodatkowym autem będzie:

  • SoIR, Elastic Search
  • js
  • Angular
  • Git
  • Continuous Integration
  • AWS

Klient oferuje:

  • Rozwój w postaci udziału w różnych projektach
  • Zatrudnienie w formie umowy B2B
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Lekcje angielskiego
  • Wewnętrzna siłownia oraz Chillout room
  • Przyjemna lokalizacja firmy