Praca dodatkowa / Projekt 100% zdalny – Programista aplikacji mobilnych z Flutter

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, software house z siedzibą we Wrocławiu oraz Paryżu, realizującego obecnie projekt dla dużej, międzynarodowej firmy, lokalizującej produkcje audiowizualne dla studiów filmowych i platform streaming’owych, poszukujemy samodzielnego programisty, doświadczonego w pracy z Flutter.

Projekt to dodatkowa praca w pełni zdalna, w wybranych przez programistę godzinach (projekt przewidziany jest łącznie na ok. 160-320 h). Aplikacja jest dostępna w 9 krajach i będzie wdrażana w kolejnych kilkunastu. Została ona pierwotnie stworzona natywnie w Java i Swift.  Back-end platformy jest stworzony na platformie .NET i hostowany w Microsoft Azure. W tej chwili będzie przepisywana z wykorzystaniem Flutter, po przepisaniu wdrożone zostaną również nowe funkcjonalności (już w Dart).

Oczekiwania:

– doświadczenie w pracy z Flutter (min. 1 zrealizowany projekt – im więcej, tym lepiej),
– min. 3 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu aplikacji mobilnych,
– dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
– samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
– wykształcenie wyższe,
– dostępność do niezwłocznego rozpoczęcia prac nad realizacją projektu.

Dodatkowe atuty:
– doświadczenie w pracy z chmurą.

Oferta:

– konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe,
– praca w pełni zdalna, w dowolnie wybranych godzinach,
– dowolność w ustaleniu dziennej liczby godzin pracy,
– umowa projektowa (outsourcing via iFirma, współpraca na zasadach B2B lub zlecenie/dzieło),
– udział w ciekawym, 100% rozwojowym projekcie przy produkcie, z którego korzystać będą wybitne osobistości świata filmów i seriali,
– praca w najnowszych technologiach.

Zainteresowane osoby prosimy po podesłanie CV w j.angielskim.