Full Stack PHP Developer

Opis stanowiska

Jeśli jesteś specjalistą z co najmniej dwuletnim stażem, posiadasz doświadczenie w tworzeniu aplikacji, usług w języku PHP i nie boisz się wyzwań, zainwestuj dwie minuty i zapoznaj się z ofertą pracy na stanowisku:

PHP Developer

Projekt obejmuje tworzenie i rozbudowę wielokanałowego systemu e-Commerce w oparciu o innowacyjną platformę Spryker dla klienta z Europy.

Czego oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka PHP z wykorzystaniem Symfony
  • Praktycznej znajomości nowoczesnych technologii webowych HTML 5, CSS 3, JavaScript (w tym framework: Vue.js, React.js), jQuery i in.
  • Znajomości relacyjnych baz danych (MySQL)
  • Doświadczenia w pracy z systemami kontroli wersji (Git, SubVersion)
  • Komunikatywności i zaangażowania
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy nad rozwiązaniami e-Commerce

Co w zamian?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca częściowo zdalna (2 dni w tygodniu)
  • Fantastyczna, niekorporacyjna atmosfera
  • Ambitne projekty, rozwój zawodowy