PHP Developer (Regular / Senior)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, jednej z największych sieci aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu – poszukujemy doświadczonego PHP Developera. Firma funkcjonuje w 8 krajach Uni Europejskiej, główna siedziba Polska mieści się we Wrocławiu.

Projekt dotyczy rozwoju i utrzymania internetowego systemu wspierającego zarządzanie siecią aptek, który wciąż jest rozwijany.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i programowanie aplikacji
  • projektowanie bazy danych
  • optymalizacja i utrzymanie oprogramowania

Wymagania:

  • mim. 3 lata doświadczenia na stanowisko PHP Developer
  • bardzo dobra znajomość PHP 7 OOP
  • bardzo dobra znajomość frameworka Symfony 4
  • dobra znajomość: frameworka Zend (lub podobnych)
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem wzorców projektowych
  • znajomość: HTML, CSS, XML, JavaScirpt, jQuerty, Auax, SQL,
  • znajomość: baz danych: MtySQL, Oracle
  • znajomość mechanizmów eksportu danych do “biznesowych” formatów typu XLS
  • znajomość j. angielskiego (min. B2)