PHP Developer

Opis stanowiska

PHP Developer – możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym

Dla naszego klienta, który tworzy własny produkt, oprogramowanie dla klientów z całego świata z branży sprzedaży bezpośredniej, poszukujemy programisty PHP.

Programista na stanowisku będzie bierze udział w wytwarzaniu oprogramowania oraz w okresie wdrożeniowym. Developer wypracowuje nowoczesne metody wykorzystania technologii do optymalizacji procesów biznesowych, zwiększenia przychodów i poprawy komunikacji między ludźmi.

Wymagania:

– Min. 1-2 lata doświadczenia komercyjnego związanego z programowaniem w języku PHP

– Bardzo dobra znajomość PHP 7, OOP, SOLID i wzorców projektowych

– Zend Framework

– Znajomość MySQL

– Znajomość HTML, DOM, AJAX, JSON,  CSS, XML

– Znajomość systemu kontroli wersji GIT

– Angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Klient oferuje:

– Udział w rozwoju i wdrożeniu produktu, który jest liderem oprogramowania w Europie

– Zatrudnienie w formie umowy B2B

– Medicover

– Multisport

– Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym

– Brak sztywnych struktur

– Przyjazny zespół 20 +

– Brak korporacyjnej atmosfery

Jeżeli chcesz wziąć udział w procesie rekrutacji prosimy o CV wraz z próbką kodu.