PHP Developer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w szeroko pojętej branży światowego gamingu – realizującej rozwiązania e-commerce dla segmentu B2C oraz B2B, a także produkty przeznaczone dla społeczności graczy, poszukujemy doświadczonych programistów PHP.

Do Twoich zadań będzie należało grupowe oraz samodzielne tworzenie projektów internetowych od podstaw, a także rozwój działających już przedsięwzięć internetowych.

Jeśli jesteś osobą nie mającą problemu z pisaniem kodu pozbawionego wsparcia framework’ów, z drugiej strony gotową do ich wykorzystania, czytaj dalej!

Jakie wymagania stawia nasz Klient?

  • bardzo dobra znajomość PHP oraz wzorców projektowych
  •  dobra znajomość któregoś z popularnych frameworków (preferowane Yii, Symfony 3, Laravel)
  •  dobra znajomość JavaScript ( w tym technologii AJAX, jQuery)
  •  znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją wydajności aplikacji webowych
  •  umiejętność tworzenia kodu HTML i CSS zgodnego ze standardami
  •  bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (m.in. MySQL)
  •  znajomość SVN/GitHub
  •  mile widziana znajomość środowiska uniksowego

Co może Tobie zaoferować?

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w firmie nowych technologii w segmencie mediów elektronicznych
  • “Work-hard, play-hard atmosphere”
  •  międzynarodowe projekty
  •  pracę w młodym i dynamicznym zespole
  •  możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
  •  motywacyjny system wynagrodzenia
  •  kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
  •  playroom w biurze