PHP Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, jednej z największych sieci aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu – poszukujemy doświadczonego PHP Developer.  Firma funkcjonuje w 8 krajach Unii Europejskiej, główna siedziba Polska mieści się we Wrocławiu.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP (Symfony)
  • Dobra znajomość Zend, HTML, CSS, XML, JavaScript, jQuery, Ajax, SQL
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych MySQL, Oracle
  • Znajomość środowisk prezentacji  graficznej danych via PHP
  • Znajomość mechanizmów eksportu danych do „biznesowych” formatów tylu XLS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziane doświadczenie z .Net i/lub Java

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w pełni zdalną
  • Prywatna opieka medyczna, karta multisport
  • Międzynarodowe środowisko pracy