PHP Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta specjalizującego się w transformacji cyfrowej, który dostarcza innowacyjne rozwiązania dla międzynarodowych przedsiębiorstw, poszukujemy PHP Developera.

Stack technologiczny: Symfony 4.0+, PHP 7.x/8.x, PHPUnit, Varnish, Nginx, Elastic Search, React, PWA, Server-Side Rendering, Api Platform, Docker, Travis, MySQL/PostgreSQL, Elasticsearch, Redis.
Nasze projekty realizujemy na AWS, głównie korzystamy z: Elastic Beanstalk, Code Pipeline, Code Build, RDS, S3, Cloudfront, Lambda (python / nodejs), DynamoDB.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP 7 x (Symfony)
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
  • Praktyczna znajomość Dockera
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • Mile widziane doświadczenie z AWS

Klient oferuje:

  • Możliwość współpracy w oparciu o B2B lub Uop
  • Elastyczne godziny pracy + możliwość całkowitej pracy zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • Lekcje języka angielskiego/ francuskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach/konferencjach, kursach online