PHP Developer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, jednej z największej z polskich firm wdrażającej nowoczesne technologie, poszukujemy PHP Developera.

Firma zajmuje się projektowaniem i integracją rozwiązań informatycznych, automatyki przemysłowej, telekomunikacji i elektroniki.

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania realizowane na tym stanowisku obejmują:

– analizę wymagań Klienta,

– przygotowanie architektury rozwiązania,

– projektowanie oraz implementację aplikacji w języku PHP,

– opracowywanie dokumentacji opracowanych produktów,

– współpraca z innymi członkami zespołu projektowego / developerskiego.

Idealny Kandydat powinien posiadać:

– ukończone studia wyższe inżynierskie o kierunku informatycznym,

– dwuletnie doświadczenie w projektowaniu systemów opartych o frameworki PHP,

– Doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych aplikacji internetowych,

– dobra znajomość PHP w wersji 5+, JavaScript, CSS, html,  Ajax, jQuery,

– dobra znajomość relacyjnych baz danych,

– znajomość języka UML,

– znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,

– dyspozycyjność, rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań, umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane:

– dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty,

– znajomość Symfony Framework 2/3,

– znajomość zasad programowania aplikacji internetowych z zastosowaniem nowoczesnych technologii (MVC, AJAX),

– znajomość TypeScript, AngularJS,

– doświadczenie w pracy z PostgreSQL,

– umiejętność projektowania interfejsu GUI zgodnie z najlepszymi praktykami.

W zamian oferujemy:

– pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

– przyjazną atmosferę pracy,

– elastyczny czas pracy,

– możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

– realny wpływ na realizowane projekty,

– opiekę medyczną dla pracowników,

– grupową ofertę ubezpieczeniową,

– karty sportowe OK System dla pracowników,

– parking dla rowerów na terenie firmy,

– parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy.

Zajęcia dodatkowe po pracy:

– możliwość udziału w zajęciach sportowych w różnych dyscyplinach,

– wycieczki zakładowe – zwiedzanie kraju i zagranicy,

– spotkania integracyjne w gronie współpracowników