PHP Developer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, polskiego start-up, który od ponad 5 lat pomaga firmom z całego świata zbierać feedback od klientów i użytkowników w modelu SaaS, poszukujemy PHP Developera. Klient zajmuje  się tworzeniem platformy, za pomocą której klienci (głównie biznesowi) mogą tworzyć ankiety i zbierać feedback od swoich klientów.

Stac technologiczny: AWS, PHP7 (głównie Symfony), PostgreSQL, Redis

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia jako programista PHP
  • bardzo dobra znajomość baz danych SQL
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

Klient oferuje:

  • współpraca na podstawie B2B
  • 26 dni płatnego urlopu
  • prywatna opieka medyczna, karnet na siłownię
  • budżet szkoleniowy
  • możliwość 100% pracy zdalnej
  • praca w przyjaznej atmosferze, w małym zespole