PHP Developer

Opis stanowiska

Jesteś zmęczony korporacyjną atmosferą? Poszukujesz nowych możliwości rozwoju w mniejszej organizacji o stabilnej finansowo i biznesowo pozycji?

Nie mogłeś lepiej trafić!

Aktualnie dla naszego Klienta, polskiej firmy z branży eCommerce, specjalizującej się we wsparciu podmiotów z tej branży w zakresie obsługi logistycznej wysyłki poszukujemy specjalisty na stanowisko PHP Developera.

Twoje zadania:

  • Utrzymanie i rozwój komercyjnej aplikacji webowej
  • Dbanie o funkcjonowanie i SLA firmowej platformy
  • Współdefiniowanie architektury produktu
  • Kreowanie środowiska narzędziowego pracy zespołu deweloperskiego
  • Przygotowywanie testów jednostkowych
  • Przeglądy kodu źródłowego
  • Dbanie o jakość procesu rozwoju technicznego produktu

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Biegła znajomość zasad obiektowego projektowania i implementacji kodu, znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w pracy z dużymi aplikacjami webowymi, w tym dobra znajomość środowiska i narzędzi pracy programistycznej
  • Znajomość zagadnień związanych ze skalowalnością (load balancing, caching)
  • Znajomość PHP, JavaScript, REST, SOAP, RabbitMQ, Redis
  • Znajomość SQL oraz baz danych open source (MySQL, Postgres)
  • Doświadczenie w procesie rozwoju oprogramowania

Mile widziane:

  • Obycie z metodologią I narzędziami SCRUM
  • Znajomość yii2/phalcon
  • Znajomość lub chęć pozyskania wiedzy w temacie wtyczek platform sklepowych Magento/PrestaShop/Woocommerce

Co oferuje nasz Klient?

  • Luźny oraz pełen pasji i energii klimat pracy
  • Nowoczesny stos technologiczny
  • Elastyczne godziny pracy (dowolność z założeniem core hours)
  • Stabilne zatrudnienie oraz elastyczność w wyborze jego formy (B2B/UoP)
  • Opiekę medyczną / Kartę Multisport
  • Chillout room z konsolą do gier