PHP Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy, która jest dojrzałym startupem internetowym, poszukujemy doświadczonego PHP Developera.

Osoba na tym stanowisku dołączy do niewielkiego zespołu programistów i będzie brała udział w projektach dotyczących tworzenia systemów umożliwiających rezerwację internetową wizyt np. u lekarza, fryzjera, mechanika, adwokata itp. 80 % czasu pracy stanowił będzie rozwój nowych funkcjonalności, 20% utrzymanie.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia związanego z programowaniem w języku PHP
  • Bardzo dobra znajomość MySQL
  • Doświadczenie z frameworkami typu MVC
  • Doświadczenie z dużymi (obciążenie/waga danych) projektami internetowymi
  • Doświadczenie z kolejkami (np. RabbitMQ)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM

Mile wdziane:

  • Doświadczenie z rozwiązaniami typu High Avialability
  • Doświadczenie z bazami non-SQL
  • Znajomość: Laravel, AWS

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w niewielkich zespołach, zgodnie z metodologią SCRUM
  • Możliwość realnego wpływu na kształt projektu
  • Niekorporacyjna, przyjazna atmosfera
  • Płaska struktura organizacyjna
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w godz. 7-20, core hours 9-15)
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • Brak open space’ów
  • Lokalizacja: Bielany