Oracle Developer

Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, która zajmuje się tworzeniem innowacyjnych technologii, niezbędnych w codziennym komunikowaniu się. Jeśli chcesz być częścią międzynarodowej firmy, która ma realny wpływ na Nasze życie oraz rozwój technologii- nie czekaj! Możesz dołączyć do krakowskiego zespołu jako ORACLE DEVELOPER.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • opracowanie rozszerzeń procesów Oracle PLM/CPQ i API w celu zastąpienia narzędzi Office/G-Suite zautomatyzowanymi rozwiązaniami
  • generowanie samoobsługowych rozwiązań, by usprawnić pracę kierowników i zespołów ds. zamówień produktów
  • włączenie zautomatyzowanych i uproszczonych struktur i zmian BOM
  • uczestnictwo w ocenie, wyborze i wdrażaniu nowych narzędzi w cyklu życia produktu
  • analiza, projektowanie, konfiguracja, testowanie i integracja funkcji oprogramowania CPQ lub PLM, a także wsparcie w zakresie zarządzania oprogramowaniem

Osoba na tym stanowisku musi posiadać :

  • Min 5 letnie doświadczenie we wdrażaniu lub wspieraniu Oracle E Business Suite, CPQ lub innego konfiguratora Oracle R12 oraz Agile PLM
  • Doświadczenie z Oracle Design-to-Release Integration Pack
  • Doświadczenie w rozwoju Process Ectension/SDK i Web Services (JSON, REST lub SOAP API)
  • Doświadczenie w pracy z Tomcat i web Logic, Oracle DB, SQL, PL/SQL
  • Doświadczenie z Java SDL, JavaScript, Agile SDL/Process Extensions, Event Framework
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania konfiguracją produktu i procesach biznesowych PLM

Dodatkowo niezbędne jest także:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość j. angielskiego min B2
  • Zrozumienie modułów łańcucha dostaw Oracle E-bussines, takich jak PIM, zarządzanie zapasami i zamówieniami
  • Samodzielność i duża motywacja do pracy, rozwoju i nauki
  • Umiejętność pracy w zespole, wspieranie współpracowników, dbanie o dobrą atmosferę pracy
  • Zdolność do planowania pracy oraz pracy w dynamicznym środowisku
  • Doświadczenie w pracy z Oracle’s Cloud Product Data Hub będzie plusem

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę przy rozwojowych projektach w międzynarodowym środowisku
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną i dentystyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia i duże możliwości rozwoju
  • Komfortowe warunki pracy- nowoczesne biuro, miejsca parkingowe
  • Dostęp do obiektów wellnes
  • Boisko do siatkówki i miejsce na grilla obok biura
  • Konkurencyjny pakiet płac