Office Assistant with recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który jako warszawski Software House pomaga firmom na całym świecie w  transformacji cyfrowej, poszukujemy osoby, która odnajdzie się na stanowisku łączącym działania administracyjne z rekrutacyjnymi.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zarządu w codziennych obowiązkach,
  • przygotowywanie dokumentacji na spotkania,
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych: zbieranie wymagań od klientów, przygotowywanie ofert pracy, selekcja kandydatów, przeprowadzanie rozmów i umawianie spotkań, korzystanie z narzędzi rekrutacyjnych i współpraca z podmiotami,
  • zarządzanie komunikacją z kandydatami,
  • działania employer brandingowe.

Wymagania:

  • dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość praktyk rekrutacyjnych,
  • doskonałe zdolności komunikacyjne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie B2+,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne, wysoka kultura osobista oraz dbałość o profesjonalizm.

Oferta klienta:

  • możliwość rozwoju przy pracy w międzynarodowym środowisku z zagranicznymi klientami, z realnym wpływem na tworzenie kultury organizacji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • budżet rozwojowy,
  • integracje i coroczne wyjazdy,
  • prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy,
  • lekcje j. angielskiego,
  • możliwość wyboru sprzętu,
  • możliwość pracy zdalnej.