Node.js / NestJS Developer

Opis stanowiska

Projekt :

Opracowanie, wdrożenie i rozwój aplikacji użytkowej klasy enterprise przeznaczonej dla branży
reklamowej. System powstaje w oparciu o aktualnie stosowane rozwiązania (skalowalne mikrousługi,
GraphQL API, React, Streams, IoT). Wyzwaniami w projekcie są skalowalność oraz dostarczenie intuicyjnych
i wydajnych interfejsów użytkownika do zarządzania setkami podłączonych do systemu urządzeń.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość frameworka NestJS, w tym zagadnień związanych z architekturą aplikacji,
relacyjnymi bazami danych, tworzenia API z uwzględnieniem walidacji i kontroli zakresu dostępu do
przetwarzanych danych.
Znajomość technologii:
TypeScript
Node.js
NestJS
Apollo GraphQL
MikroORM lub podobny – np. Prisma, TypeORM, etc.
Postgres
RxJS, Apache Kafka – znajomość będzie dodatkowym atutem
i narzędzi:

Git / GitLab
Docker
Komunikacja:
praca w trybie zdalnym, hybrydowym lub w biurze w warszawskim Wilanowie;
praca w kilkuosobowym zespole;

język polski lub angielski na komunikatywnym poziomie, pozwalającym swobodnie uczestniczyć w
dyskusjach projektowych