Node.js Developer ( Mid/Senior)

Opis stanowiska

Nasz klient – nowoczesna firma technologiczna, specjalizująca się w tworzeniu najwyższej klasy rozwiązań i produktów ecommerce dla globalnych firm B2B i B2C, poszukuje aktualnie osoby na stanowisko Node.js Developer.  Każdego dnia dostarczają najlepsze rozwiązania, specjalizując się w wyrafinowanych projektach integracyjnych w świecie handlu detalicznego. Tworzą zarówno własne rozwiązania jak i open source.

  • posiadasz minimum 2-letnie komercyjne doświadczenie w Node.js,
  • możesz pochwalić się dobrą znajomością JavaScript/TypeScript,
  • posiadasz umiejętność pisania testów jednostkowych ( Jest, Mocha)
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim ( min. B2)

Dodatkowe plusy otrzymasz za :

  • doświadczenie z Express.js/ Nest.js
  • znajomość SQL, NoSQL databases
  • doświadczenie z AWS SQS, RabbitMQ, Kafka
  • wiedzę w zakresie Vue.js/ React/Angular
  • zainteresowanie najlepszymi praktykami, wzorcami projektowymi i architekturą oprogramowania.

Główne zadania na stanowisku :

  • projektowanie i wdrażanie backendu w architekturze headless, composable commerce, event-driven
  • zapewnienie wysokiej jakości kodu,
  • rozwój mikroserwisów, funkcji bezserwerowych.
  • tworzenie e-commerce w oparciu o platformę commercetools
  • praca w środowisku cloudowym

W zamian za Twoją pracę i umiejętności czekają :

  • elastyczne godziny pracy + możliwość pracy zdalnej,
  • dowolna forma współpracy ,
  • kafeteryjny system benefitów,
  • ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne,
  • lekcje języka angielskiego,
  • duże możliwości rozwoju poprzez szkolenia,
  • imprezy integracyjne,
  • wsparcie w relokacji.
  • wsparcie i zaufanie ludzi otwartych, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem.