Node.JS Developer

Opis stanowiska

Dla wrocławskiego Software House’u poszukujemy: Node.js Developera. Firma działa nieprzerwanie na rynku już 20 lat. Tworzy zaawansowane systemy informatyczne, aplikacje mobilne i platformy społecznościowych, dostarcza dedykowane oprogramowanie dla swoich klientów. Firma znana jest z opracowania produktów takich jak m.in.: menadżera rezerwacji oraz systemu rezerwacji przeznaczonego dla małych i średnich obiektów noclegowych czy też systemu wspierającego codzienną pracę kierowców.

Firma pracuje w metodyce Agile, ma płaską strukturę i samoorganizujące się zespoły. Ich główną wartością są ludzie, którym dajemy możliwość wyznaczania własnej ścieżki kariery. Każdy ma wpływ na rozwój własny i firmy. Firma dba o rodzinną atmosferę i pracę w zgodzie z szacunkiem i szczerością. Projekty są przydzielane indywidualnie. 80% stanowi rozwój nowych funkcjonalności,  20% utrzymanie.

Będziesz zajmować się:

Będziesz tworzył rozwiązania z obszarów IoT lub transportu i logistykiopartych o asynchroniczną architekturę, SOLIDny kod i automatyczne systemy CI/CD. Zajmował się projektowaniem i developmentem mikrousług zgodnie ze sztuką, z code review i testami, mając na uwadzę skalowalność całego systemu. Wspierał technologicznie wewnętrzne procesy klienta przez implementacje modeli takich jak DDD, CQRS i BDD przez co staramy się dzielić system na małe i niezależne “klocki”.

Wymagania:

  • min. 3 lata komercyjnego doświadczenia związanego z Node.js
  • Bardzo dobra znajomość: Node.js, JavaScirpt/TypeScript
  • Dobra znajomość: Promises, Jest, Async/Await
  • Mile widziana dobra znajomość: RabbitMQ, Cucucmber.js, Elasticsearch, Concurrent/Parallel Programming
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • Stałą współpracę (B2B lub umowa o prace)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie
  • Kartę Mulitsport
  • Lekcje j. angieskiego
  • Szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość udziału w konferencjach, sympozjach
  • Śniadania firmowe, owoce, napoje
  • Play room, parking rowerowy
  • Zamiast openspace-pokoje