.NET Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta specjalizującego się w tworzeniu zaawansowanych, kompleksowych rozwiązań w zakresie obrazowania poszukujemy specjalisty z zakresu technologii .NET/C# do bezpośredniej współpracy. Praca w SCRUM, innowacyjny projekt związany z rozwojem oprogramowania z zakresu diagnostyki okulistycznej.

Metodologia pracy:

  • System kontroli wersji – TFS
  • Metodologia Agile – Scrum
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Programowanie w parach
  • Testy jednostkowe
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Build Server

Używane technologie:

  • .NET 4.8
  • WPF
  • WCF
  • TDD
  • Entity Framework

Wymagania:

  • C# – min. 2 lata doświadczenia
  • Visual Studio
  • WPF
  • język angielski
  • MSSQL
  • WCF
  • studia wyższe: informatyka/pokrewne
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • doświadczenie w przeprowadzaniu code review

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy 7:00-17:00
  • home office/praca zdalna
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • system kafeteryjny MyBenefit/Multisport finansowany przez pracodawcę
  • pakiet szkoleniowy
  • dofinansowywane certyfikaty branżowe
  • dofinansowany kurs języka angielskiego
  • płatne przerwy w świadczeniu usług dla B2B
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • relax room, Liga piłkarzyków
  • parking dla rowerów

Brzmi ciekawie?

Nie czekaj, aplikuj i porozmawiajmy o szczegółach!